
Sign up to save your podcasts
Or


Sziasztok!
Nektek is volt már, hogy olvasói válságban voltatok? Hogy nem volt kedvetek olvasni, nem tudtátok mit olvassatok és ez még akár rossz érzésekkel is töltött el... Hoztunk Nektek pár tippet, hogy mit tehettek amikor olvasói válságba kerültök.
Nektek mi az ami bevált? :)
Hamarosan érkezünk a következő epizóddal,
xx
Bogi & Csenge
By Életünk fejezeteiSziasztok!
Nektek is volt már, hogy olvasói válságban voltatok? Hogy nem volt kedvetek olvasni, nem tudtátok mit olvassatok és ez még akár rossz érzésekkel is töltött el... Hoztunk Nektek pár tippet, hogy mit tehettek amikor olvasói válságba kerültök.
Nektek mi az ami bevált? :)
Hamarosan érkezünk a következő epizóddal,
xx
Bogi & Csenge