
Sign up to save your podcasts
Or


Sziasztok!
A mai epizódban a kedvenc nyári olvasmányainkat osztottuk meg veletek, van köztük olyan is, amit még nem olvastunk de idén nyáron tervezzük és van olyan is, amit akár tavaly nyáron, akár előtte olvastunk és nagyon szerettük! :)
Még van idő beszerezni a nyárra a könyveket, ti mit ajánlanátok, amit kihagytunk az epizódból?
Hamarosan jelentkezünk az újabb epizóddal,
xx
Bogi & Csenge
By Életünk fejezeteiSziasztok!
A mai epizódban a kedvenc nyári olvasmányainkat osztottuk meg veletek, van köztük olyan is, amit még nem olvastunk de idén nyáron tervezzük és van olyan is, amit akár tavaly nyáron, akár előtte olvastunk és nagyon szerettük! :)
Még van idő beszerezni a nyárra a könyveket, ti mit ajánlanátok, amit kihagytunk az epizódból?
Hamarosan jelentkezünk az újabb epizóddal,
xx
Bogi & Csenge