W Polsce brakuje kierowców w transporcie publicznym. Czy pozwolenie kierowania autobusami przez 18-latków zmniejszy tę lukę? Jak to może wpłynąć na bezpieczeństwo drogowe? A może problem z zatrudnieniem leży gdzieś indziej?
W Polsce brakuje kierowców w transporcie publicznym. Czy pozwolenie kierowania autobusami przez 18-latków zmniejszy tę lukę? Jak to może wpłynąć na bezpieczeństwo drogowe? A może problem z zatrudnieniem leży gdzieś indziej?