Cześć, w tym odcinku mówię o tym jak się dzieje postęp u mnie, jak się odważam do robienia nowych rzeczy. Opowiadam na podstawie moich doświadczeń nauki nowego języka oraz tego jak nagrywanie tego podkastu jest czymś nowym. Tak, zdecydowanie pierwszy krok jest trudny, ale warto go wykonać jak chcemy coś nowego w życiu albo ten pierwszy krok podzielić na mikromałe kroczki, które się razem złożą na ten duży pierwszy krok, miłego słuchania i działajcie!