Cześć, jest to pierwszy odcinek z serii o ludziach. W tym odcinku opowiadam o ludziach w moim życiu, co wnieśli do mojej codzienności, jak wiele moich poglądów, przekonań zmieniło się i ewoluowało. Mówię o tym, jak ważne jest to kogo mamy wokół siebie. Przedstawiam moją prywatną instrukcję obsługi ludzi, miłego słuchania.