Cześć, w tym odcinku próbuje zdefiniować siebie. Zastanawiam się jakie są czynniki tego, że jesteśmy kimś albo jesteśmy nijacy. Kiedy w swoim życiu czułam się nijaka. Czego się wstydziłam w życiu. Jak to co myślimy na swój temat wpływa na nasze życie? Podzielcie się w komentarzasz swoimi wstydami, które mieliście kiedyś.