AGROpodcast

Agro7 - A hét agrárhírei - 2020. június 18.


Listen Later

Aki gyorsan ad, az kétszer ad! Talán ebben az egy mondatban is összefoglalható az agráriumon belüli védekezés lényege a járványhelyzetben. Dr. Nagy István agrárminiszter a járványhelyzet mezőgazdaságra gyakorolt hatásairól, a gazdáknak nyújtott támogatásokról, a jelenlegi helyzetről és a tervekről beszélt portálunknak adott interjújában. Új Haszonállat Embriológiai Laboratórium és Kísérleti Takarmánykeverő üzem került átadásra. Herceghalmon jártunk, hogy beszámoljunk a NAIK legújabb fejlesztéséről. Érzékenyen érintette a sertéságazatot a koronavírus. Agro7 híradónkban Dr. Nemes Imre szól arról, hogy túltermelés és árzuhanás jellemzi a sertéspiacot az Európai Únióban. 


...more
View all episodesView all episodes
Download on the App Store

AGROpodcastBy Agropodcast