Bartosz Kapustka o koronawirusie w Anglii, o swojej sytuacji klubowej, o chęci powrotu do kraju oraz kilku innych wątkach. Zapraszamy do odsłuchu w imieniu Samuela Szczygielskiego i Michała Łopacińskiego!
Bartosz Kapustka o koronawirusie w Anglii, o swojej sytuacji klubowej, o chęci powrotu do kraju oraz kilku innych wątkach. Zapraszamy do odsłuchu w imieniu Samuela Szczygielskiego i Michała Łopacińskiego!