Elstartolt a Beat új beszélgetős sorozata, ahol innentől minden szerdán négy rotációban visszatérő vendég tájékoztatja a hallgatóságot a zeneipar különböző szegmenseiről!
A sorozat első vendége Molnár Gábor, a Gold Record ügyvezetője és tulajdonosa!
Milyen zenekarokkal, előadókkal foglalkozik jelenleg a Gold Record? Mennyire nehéz a digitális platformokon boldogulni zenészként? Támogathatom kedvenc zenekaromat azzal, ha végig nézek egy Youtube reklámot?
Hallgassátok meg a válaszokat és még sok más érdekességet!