BeatCast

Beat Szabó Istvánnal – Molnár Gábor 02


Listen Later

Elstartolt a Beat új beszélgetős sorozata, ahol innentől minden szerdán négy rotációban visszatérő vendég tájékoztatja a hallgatóságot a zeneipar különböző szegmenseiről!
A sorozat első vendége Molnár Gábor volt, a Gold Record ügyvezetője és tulajdonosa! Immáron másodszor tér vissza hozzánk, hogy Szabó István beszélgessen vele, ebben az adásban az alábbi kérdésekről:
Mit lehet tudni a zenei könyvtárukról? Milyen szempontok alapján lehet dalokat válogatni? Mire a legbüszkébbek jelenleg?
Hallgassátok vissza, s kövessétek a sorozatot a Beat-en!
...more
View all episodesView all episodes
Download on the App Store

BeatCastBy Beat