Tylko jedno zwycięstwo w sześciu meczach - taki bilans Legii Warszawa nie wygląda zachęcająco. Klub ze stolicy musiał uznać wyższość Cracovii w półfinale Pucharu Polski i choć tylko krok dzieli go od mistrzostwa, atmosfera zrobiła się daleka od ideału. O przyczynach słabszej gry i planach transferowych usłyszycie w kolejnej "Czarnej eLce". Gośćmi Wojciecha Pieli byli Jan Kałucki (Program 3 Polskiego Radia) i Kuba Majewski (Legionisci.com). Zapraszamy do odsłuchu!