Druga seria gier Bundesligi po restarcie przyniosła punkty dla zespołów z dołu tabeli. Zgodnie z oczekiwaniami ciekawie było w Moenchengladbach - podsumowanie weekendu za naszą zachodnią za granicą w magazynie "Die Qualitat" Adama Kotleszki. Zapraszamy do odsłuchu!