Czemu w Polsce zaprzestano "produkcji" play-makerów? Dlaczego nie potrafimy wykorzystać potencjału Zielińskiego czy Klicha w reprezentacji? Zgryźliwi tetrycy powracają i narzekają, a my zapraszamy do odsłuchu!
Czemu w Polsce zaprzestano "produkcji" play-makerów? Dlaczego nie potrafimy wykorzystać potencjału Zielińskiego czy Klicha w reprezentacji? Zgryźliwi tetrycy powracają i narzekają, a my zapraszamy do odsłuchu!