W dzień restartu La Liga zapraszamy na świeżutkie wydanie programu Krzysztofa Rota "Estadio Weszło". Gościem audycji był Maciej Leszczyński (RealMadryt.pl). Szukaliśmy odpowiedzi na to, kto zyskał, a kto stracił na przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Czy kluby wytrzymają szalone tempo terminarza? Kto zdobędzie tytuł? Kto zakwalifikuje się do pucharów? Kto opuści hiszpańską elitę? Zapraszamy do odsłuchu!