Formuła 1 wróciła... i nie zaskoczyła: znów wygrał Lewis Hamilton, który jest na dobrej drodze do siódmego tytułu mistrzowskiego. Świetnie spisał się zespół Renault, za to katastrofalną formę prezentuje Ferrari. Do odsłuchu najnowszego wydania "Grand Prix Weszło" zaprasza Rafał Majchrzak!