Trzy neutralizacje, dwie czerwone flagi... i jeden i ten sam zwycięzca, Lewis Hamilton. GP Toskanii nie rozczarowało, za to zrobił to znów tandem Robert Kubica-zespół Orlen Team ART.
O wydarzeniach tego tygodnia w F1 i DTM opowiadaliśmy w programie "Grand Prix Weszło". Zapraszamy do odsłuchu!