RicSCast

Grungery On Tour, avagy milyen volt Seattle?


Listen Later

 A RicSCast következő adásában Pintér Miklós, a  grungery.hu oldal alapítója mesél arról milyen volt Seattle-ben! Szóba kerül az új Alice In Chains, a Twin Peaks, Kurt Cobain és még sok-sok  más is!

Vendég:
- Pintér Miklós (Grungery.hu)
Ha bármi észrevétel, hozzáfűznivaló, témaötlet van, azt a [email protected] címre küldhetitek! :)
Ha szeretnéd, hogy több RicSCast készüljön, támogasd az adást a patreon.com/ricscast oldalon! Köszönöm! :)

Felvétel, produceri szék: Pataki László, Genezáret Stúdió

Master: Gémes Norbert
Intro zene: Fellegi Ádám
Intro hangok: Big Daddy L, Nomad Marci, Paddy
RicS:
www.facebook.com/ricsandgreen/
Grungery:
grungery.hu
https://www.facebook.com/grungery/

...more
View all episodesView all episodes
Download on the App Store

RicSCastBy Szénégető Richárd

  • 5
  • 5
  • 5
  • 5
  • 5

5

1 ratings


More shows like RicSCast

View all
444 podcastek by 444

444 podcastek

22 Listeners