Saatekülaliseks on muusik ja Vissarioni kroonik VADIM REDKIN. Vadim Redkini juttu tõlgib Küllike Silling, saatejuht on Ingrid Peek. Esimest korda käis Vadim Redkin saates "Hallo, Kosmos!" 5. aprillil 2015.
Saatekülaliseks on muusik ja Vissarioni kroonik VADIM REDKIN. Vadim Redkini juttu tõlgib Küllike Silling, saatejuht on Ingrid Peek. Esimest korda käis Vadim Redkin saates "Hallo, Kosmos!" 5. aprillil 2015.