Pamiętacie Shakirę i przebój "Waka-waka"? Irytowały nas wuwuzele podczas meczów mundialu w RPA? W #KiedyśToByło wspominamy afrykańskie mistrzostwa świata, a z nimi Maradonę, który chciał grać samymi napastnikami, Hiszpanię, która postawiła na pragmatyzm i została triumfatorem mundialu oraz reprezentację Francji, która w Afryce nawiązała do tradycyjnych kłótni charakterystycznych dla reprezentacji z Czarnego Lądu. Do odsłuchu zapraszają Kamil Kania, Leszek Milewski z Weszlo.com oraz Mariusz Moński z RetroFutbol.pl!