weszlo.fm

#KiedyśToByło - reprezentacja Henryka Apostela


Listen Later

Henryk Apostel - po udanym okresie w Lechu Poznań - przejął kadrę po eliminacjach mundialu 1994 roku. Celem było uzyskanie kwalifikacji do mistrzostw Europy, ale nie było to zadanie łatwe wszak w grupie z Polakami o przepustkę rywalizowały między innymi Rumunia oraz Francja. Dwuletnia kadencja przyniosła pamiętny występ Andrzeja Woźniaka na Parc des Princes, ale i bolesną porażkę w dziewięciu ze Słowakami. Do odsłuchu premierowego #KiedyśToByło zapraszają Kamil Kania, Leszek Milewski (Weszlo.com) oraz Bartosz Bolesławski z RetroFutbol.pl!
...more
View all episodesView all episodes
Download on the App Store

weszlo.fmBy weszlo.fm

  • 5
  • 5
  • 5
  • 5
  • 5

5

3 ratings