W najnowszym "Kierunku Tokio" można oślepnąć od blasku złota. Studio WeszłoFM odwiedził najbardziej utytułowany polski chodziarz, czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy Robert Korzeniowski. Rozmowa o poszczególnych wyścigach olimpijskich, o szansach medalowych w Tokio oraz o byciu trenerem dzieci. W audycji również podsumowanie kameralnego mityngu w Suwałkach "Oszczepnicy nad Czarną Hańczą" i wypowiedzi Marii Andrejczyk z Grupy Sportowej ORLEN i Marcina Krukowskiego - rekordzistów Polski w rzucie oszczepem. Do odsłuchu zaprasza Dariusz Urbanowicz!
Sponsorem audycji "Kierunek Tokio" jest PKN ORLEN.