W pożegnalnym poranku z udziałem Samuela Szczygielskiego nie mogło jej zabraknąć! Gościem "Dwójki bez Sternika" była Sandra Kubicka. Były wspomnienia, były anegdoty, było ciekawie! Zapraszamy do odsłuchu!
W pożegnalnym poranku z udziałem Samuela Szczygielskiego nie mogło jej zabraknąć! Gościem "Dwójki bez Sternika" była Sandra Kubicka. Były wspomnienia, były anegdoty, było ciekawie! Zapraszamy do odsłuchu!