Wróciła PGE Ekstraliga, więc na antenę WeszłoFM powraca "Metanol", czyli program Michała Łopacińskiego poświęcony żużlowym zmaganiom. Gościem magazynu - po pierwszej kolejce, a przed drugą, która zapowiada się... burzowo, był Wojciech Dankiewicz, były menadżer, a obecnie ekspert telewizyjny. Zapraszamy do odsłuchu!