weszlo.fm

Metanol #25


Listen Later

Wróciła PGE Ekstraliga, więc na antenę WeszłoFM powraca "Metanol", czyli program Michała Łopacińskiego poświęcony żużlowym zmaganiom. Gościem magazynu - po pierwszej kolejce, a przed drugą, która zapowiada się... burzowo, był Wojciech Dankiewicz, były menadżer, a obecnie ekspert telewizyjny. Zapraszamy do odsłuchu!
...more
View all episodesView all episodes
Download on the App Store

weszlo.fmBy weszlo.fm

  • 5
  • 5
  • 5
  • 5
  • 5

5

3 ratings