#11 Dělat věci protože chci, ne protože musím. I to je o životě v lehkosti. Necítit ten tlak všech "musím", ale žít v klidu... Jak to máš ty? Kde ve svém životě pociťuješ tlak ty? Sdílej se mnou na mém Facebooku a nebo mi napiš email na
[email protected] ... S láskou Kika