Po raz kolejny udowodniła, że jest najlepszą polską triathlonistką w historii. Agnieszka Jerzyk wygrała mistrzostwa kraju na dystansie sprinterskim. To o tyle godne podziwu, że w ostatnich miesiącach trenowała głównie pod zupełnie inny dystans - Ironmana. Kamil Gapiński rozmawiał z nią w TriGapie. Drugim gościem programu był dyrektor sportowy PZTri Filip Szołowski. Zapraszamy do odsłuchu!