weszlo.fm

Nie ma mocnych na Agnieszkę Jerzyk


Listen Later

Po raz kolejny udowodniła, że jest najlepszą polską triathlonistką w historii. Agnieszka Jerzyk wygrała mistrzostwa kraju na dystansie sprinterskim. To o tyle godne podziwu, że w ostatnich miesiącach trenowała głównie pod zupełnie inny dystans - Ironmana. Kamil Gapiński rozmawiał z nią w TriGapie. Drugim gościem programu był dyrektor sportowy PZTri Filip Szołowski. Zapraszamy do odsłuchu!
...more
View all episodesView all episodes
Download on the App Store

weszlo.fmBy weszlo.fm

  • 5
  • 5
  • 5
  • 5
  • 5

5

3 ratings