
Sign up to save your podcasts
Or


In this episode, we are talking about Nutritional Meals and School Lunches.
2. Do you guys have any suggestions on school lunch practices?
3. Should they serve/ sell Lunchable in school? How much does it cost? What is the fair price to pay for them?
By Table For Four: A Family ConversationIn this episode, we are talking about Nutritional Meals and School Lunches.
2. Do you guys have any suggestions on school lunch practices?
3. Should they serve/ sell Lunchable in school? How much does it cost? What is the fair price to pay for them?