To była bardzo emocjonująca niedziela. Zapraszamy do odsłuchu naszej relacji z finałów Orlen Stay&Play w Rocket League. Studio zawodów prowadzili Samuel Szczygielski i Darek Urbanowicz, a mecze komentowali Kamil Gapiński oraz Michał Mango!
To była bardzo emocjonująca niedziela. Zapraszamy do odsłuchu naszej relacji z finałów Orlen Stay&Play w Rocket League. Studio zawodów prowadzili Samuel Szczygielski i Darek Urbanowicz, a mecze komentowali Kamil Gapiński oraz Michał Mango!