Zawodnicy 1. ligi są w trakcie lub przed badaniami na obecność wirusa SARS-CoV-2. W jakim stopniu kluby są już "odmrożone" i gotowe do rywalizacji? Co dalej z Michałem Góralem? Jak Krzysztof Dębek poradzi sobie w Zagłębiu Sosnowiec? Kto po wznowieniu rywalizacji zaatakuje czołówkę? Do odsłuchu zapraszają Samuel Szczygielski, Szymon Janczyk i Ariel Jakubowski.