weszlo.fm

Pierwszoligowiec 19/20 #33 - Jakubowski, Janczyk


Listen Later

Zawodnicy 1. ligi są w trakcie lub przed badaniami na obecność wirusa SARS-CoV-2. W jakim stopniu kluby są już "odmrożone" i gotowe do rywalizacji? Co dalej z Michałem Góralem? Jak Krzysztof Dębek poradzi sobie w Zagłębiu Sosnowiec? Kto po wznowieniu rywalizacji zaatakuje czołówkę? Do odsłuchu zapraszają Samuel Szczygielski, Szymon Janczyk i Ariel Jakubowski.
...more
View all episodesView all episodes
Download on the App Store

weszlo.fmBy weszlo.fm

  • 5
  • 5
  • 5
  • 5
  • 5

5

3 ratings