W kolejnym podsumowaniu zakończonego niedawno sezonu Ekstraklasy wzięliśmy na tapet Wisłę Płock, która pod koniec października była liderem, a w czerwcu mogła realnie obawiać się spadku. Jak ocenić tak szalone rozgrywki? Czy wyniki piłkarzy po przerwie spowodowanej pandemią były gorsze niż te poprzedzające erę koronawirusa? Czemu "Nafciarze" grali seriami? Jaka przyszłość czeka prezesa klubu? Gośćmi Kamila Kani byli Mariusz Kondak, asystent Radosława Sobolewskiego oraz Maciej Wąsowski z "Przeglądu Sportowego". Zapraszamy do odsłuchu!