weszlo.fm

Polacy już w ten weekend w 24h Le Mans


Listen Later

Gośćmi poranka WeszłoFM byli Kuba Brzeziński i Nikodem Wiśniewski, którzy pojadą w barwach Rebelion Williams Racing w samochodzie z numerem 1 w wyścigu 24h LeMans. Pierwotny termin mimo pandemii został zachowany, ale w najbliższy weekend do rywalizacji ruszą przedstawiciele Simracingu wspierani przez kierowców z realnego świata. Zapraszamy do odsłuchu w imieniu Michała Łopacińskiego i Wojciecha Pieli!
Fot: Twitter/Nikodem Wiśniewski
...more
View all episodesView all episodes
Download on the App Store

weszlo.fmBy weszlo.fm

  • 5
  • 5
  • 5
  • 5
  • 5

5

3 ratings