weszlo.fm

Pomysłodawcy #WalkaZ19 w WeszłoFM


Listen Later

Krystian Plech - dyrektor marketingu TORUS Wybrzeża Gdańsk, którego piłkarze ręczni rozpoczęli akcję #WalkaZ19, która przerosła ich oczekiwania, był naszym gościem w "Dwójce bez Sternika". Rozmawialiśmy też o tym jak zawodnicy nabierają świadomości jak bardzo są w stanie wpływać na społeczność nie tylko kibicowską. Były też wątki około żużlowe - chociażby o wirtualnym meczu Gdańska z Tarnowem w kreski. Zapraszamy do odsłuchu w imieniu Michała Łopacińskiego i Wojciecha Pieli!
...more
View all episodesView all episodes
Download on the App Store

weszlo.fmBy weszlo.fm

  • 5
  • 5
  • 5
  • 5
  • 5

5

3 ratings