Krystian Plech - dyrektor marketingu TORUS Wybrzeża Gdańsk, którego piłkarze ręczni rozpoczęli akcję #WalkaZ19, która przerosła ich oczekiwania, był naszym gościem w "Dwójce bez Sternika". Rozmawialiśmy też o tym jak zawodnicy nabierają świadomości jak bardzo są w stanie wpływać na społeczność nie tylko kibicowską. Były też wątki około żużlowe - chociażby o wirtualnym meczu Gdańska z Tarnowem w kreski. Zapraszamy do odsłuchu w imieniu Michała Łopacińskiego i Wojciecha Pieli!