Dziennikarka śledcza Edyta Krześniak w swojej książce „Psycholog. Sprawa Andrzeja Samsona”, wraca do historii która wstrząsnęła opinią publiczną przed laty. Osobowość telewizyjna i terapeuta dzieci, miał przez lata je wykorzystywać seksualnie, co dokumentował i uwieczniał w internecie. To wstrząsająca relacja dziennikarki i matki, która jest przy sprawie pedofila od samego początku, z którym dwukrotnie rozmawiała w więzieniu.