weszlo.fm

Rocznica masakry pod Nanga Parbat


Listen Later

Michał Łopaciński i Dariusz Urbanowicz rozmawiali w "Dwójce bez Sternika" z Bogusławem Magrelem, himalaistą, który był na Nanga Parbat w 2013 roku, kiedy to Talibowie zamordowali jedenastu Bogu ducha winnych wspinaczy. Polacy na szczęście pracowali wtedy w ścianie. Wiadomość zastała ich w II obozie na wysokości 6000 metrów. Zapraszamy do odsłuchu!
...more
View all episodesView all episodes
Download on the App Store

weszlo.fmBy weszlo.fm

  • 5
  • 5
  • 5
  • 5
  • 5

5

3 ratings