Michał Łopaciński i Dariusz Urbanowicz rozmawiali w "Dwójce bez Sternika" z Bogusławem Magrelem, himalaistą, który był na Nanga Parbat w 2013 roku, kiedy to Talibowie zamordowali jedenastu Bogu ducha winnych wspinaczy. Polacy na szczęście pracowali wtedy w ścianie. Wiadomość zastała ich w II obozie na wysokości 6000 metrów. Zapraszamy do odsłuchu!