Signali

Signali - 16.03.2022.


Listen Later

I ove srede, u emisiji „Signali“ od 21 čas na Prvom programu RTV –a , o aktuelnim temama debatuju predstavnici stranaka koje učestvuju na aprilskim izborima. Jedna tema – više mišljenja.

U kakvom je stanju zdravstvo u Srbiji, tačno dve godine od uvođenja vanrednog stanja zbog pademije korona virusa? Da li nam je korona virus i dalje neprijatelj broj jedan? Hoće li biti nastavljena ulaganja u opremanje zdravstvenih centara, ali i obezbeđivanje većih plata i boljeg standarda zdravstvenih radnika? Šta učiniti da medicinari ne kupuju kartu u jednom pravcu? Za šta se stranke zalažu, a šta predlažu?

Prof. dr FERENC VICKO, Savez vojvođanskih Mađara
Dr RADE PANIĆ, Koalicija „Moramo“
Prim. dr VESELIN BOJAT, Socijalistička partija Srbije
Dr JOVANA STOJKOVIĆ, Koalicija „Suverenisti“

Autorka emisije: Aleksandra Popović

 

...more
View all episodesView all episodes
Download on the App Store

SignaliBy Radio-televizija Vojvodine