Lech był w świetnej formie fizycznej, co potwierdzało szkiełko i oko, ale przez epidemię koronawirusa piłkarze mogą trenować jedynie w domu. O sprawach związanych w przygotowaniem fizycznym zawodników Kolejorza porozmawialiśmy z Karolem Kikutem, trenerem zajmującym się siłą i motoryką w Lechu. Ponadto z Maciejem Sypułą z "Przeglądu Sportowego" oszacowaliśmy straty, które może ponieść Lech na niedokończeniu rozgrywek oraz zastanowiliśmy się nad tym, którzy piłkarze mogą najgłośniej narzekać na zatrzymanie ligi. Na "Stację Bułgarska" zaprasza Damian Smyk.