Czy to już czas na to, by Mickey van der Hart usiadł na ławce? Lech Poznań przegrał mecz z Legią Warszawa, a w "Stacji Bułgarska" zastanawiamy się - czy Kolejorz po prostu starcia z czołowymi drużynami będzie przegrywał, bo po prostu nie jest gotowy do takiej rywalizacji? Ponadto pojawia się wątek posuchy w bramkarskich wychowankach akademii Lecha Poznań. Gośćmi Damiana Smyka byli Norbert Tyrajski (były golkiper Lecha) oraz Radosław Nawrot (Gazeta Wyborcza). Zapraszamy do odsłuchu!