Takiego tygodnia w Lechu Poznań dawno nie było! Awans do fazy grupowej Ligi Europy, rekord sprzedażowy... W "Stacji Poznań" rozmawialiśmy o tym, kto powinien pogratulować sobie tych sukcesów, ale i w kim upatrywać kolejnych Moderów i Jóźwiaków. Gościem Damiana Smyka był Dawid Dobrasz z "Głosu Wielkopolskiego". Zapraszamy do odsłuchu!