Kibice Lecha muszą się przyzwyczaić, że jesienią Kolejorz będzie gubił punkty tak, jak Białymstoku. A co czeka ich w starciu z Benficą? O tym w "Stacji Poznań" Damian Smyk rozmawiał ze swoimi gośćmi - Radkiem Misiurą - specem od ligi portugalskiej - oraz Konradem Witkowskim z "Piłki Nożnej". Zapraszamy do odsłuchu!