Inspirująca rozmowa Adama Kotleszki z Paulą Słowik. Dziewczyną, która kiedyś ważyła ponad 90kg, była zamknięta w sobie i miała masę kompleksów, a dziś tryska pozytywną energią, zaraża nią innych i właśnie szykuje się do swoich pierwszych zawodów sylwetkowych. Dużo o diecie, treningu i odpowiednim podejściu do życia. Zapraszamy do odsłuchu!