Evergreeny polskiego tenisa oraz depresja w świecie tej dyscypliny sportu - to główne wątki najnowszego "Tenis Klubu". Gośćmi Adama Romera i Artura Rolaka byli Tomasz Wolfke z Eurosportu oraz Daria Abramowicz, psycholog sportu. Zapraszamy do odsłuchu!