W najnowszym "Tenis Klubie" rozmowa z prezesem PZT, Mirosławem Skrzypczyńskim i komentatorem Eurosportu, byłym reprezentantem Polski o właśnie rozpoczynających się w Bytomiu Mistrzostwach Polski z najlepszą obsadą od lat i największymi premiami pieniężnymi. Zapraszamy do odsłuchu!