weszlo.fm

Tenis Klub #124


Listen Later

Gośćmi "Tenis Klubu" byli Joanna Sakowicz-Kostecka oraz Karol Stopa, którzy komentowali mecze US Open w Eurosporcie. W audycji opowiedzieli o swoich wrażeniach z wielkoszlemowych zmagań bez widzów, tenisie w świecie pandemii oraz - przede wszystkim - o wynikach. Zapraszamy do odsłuchu!
...more
View all episodesView all episodes
Download on the App Store

weszlo.fmBy weszlo.fm

  • 5
  • 5
  • 5
  • 5
  • 5

5

3 ratings