W "Tenis Klubie" podsumowującym Roland Garros 2020 gościliśmy trenera mistrzyni tego turnieju, Piotra Sierzputowskiego. Gość Adama Romera i Artura Rolaka opowiedział o współpracy z Igą Świątek, o zarządzaniu sukcesem, o przyszłości oraz o tym, jak to jest - w tak młodym wieku - być szkoleniowcem tenisistki, która zachwyciła cały świat. Zapraszamy do odsłuchu!