Po całkiem niezłych meczach w Koronie nadszedł kryzys. Zasłużona porażka 0:3 z Lechem Poznań na nowo obudziła w kibicach obawy związane z utrzymaniem w Ekstraklasie. O tym, czy Korona ma jakiekolwiek szanse na pozostanie w gronie najlepszych drużyn w kraju, a także o postawie poszczególnych zawodników rozmawiali Daniel Baranowski oraz Wiktor Lesiak, z którymi w żywiołowe dyskusje telefoniczne weszli także słuchacze. Zachęcamy do odsłuchu!