weszlo.fm

To my Scyzory #22


Listen Later

W najnowszej audycji "To my Scyzory" poruszony został temat sytuacji Korony Kielce w obliczu nieuchronnego spadku z Ekstraklasy. Gościem Michała Siejaka i Marcina Długosza był Jakub Białek. Na antenie doszło do rozmowy między innymi z Pawłem Golańskim, który ocenił zaangażowanie zawodników i wypowiedział się o przyszłości klubu. Telefon na antenie odebrał także prezes Korony, Krzysztof Zając. Zapraszamy do odsłuchu!
...more
View all episodesView all episodes
Download on the App Store

weszlo.fmBy weszlo.fm

  • 5
  • 5
  • 5
  • 5
  • 5

5

3 ratings