To był udany eksperyment! W dzisiejszej audycji "To my Scyzory" gośćmi byli... kibice Korony Kielce, którzy w kilkanaście osób zgromadzili się, by wyrazić swoje zdanie na temat sytuacji w Koronie Kielce. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Padło kilka mocnych, ale potrzebnych i chwytających za serce słów. Zapraszamy do odsłuchu!