Podczas wtorkowej audycji "To my Scyzory" królował temat sytuacji w Koronie Kielce wobec spadku do I ligi. Gościem telefonicznym byl przedstawiciel miasta Kielce w Radzie Nadzorczej Korony, Paweł Gągorowski. Nie zawiedli kibice, którzy wykonali sporo telefonów. Dominował temat prezesa klubu, Krzysztofa Zająca. Zapraszamy do odsłuchu!