Środową audycję "To my Scyzory" zdominowały rozważania na temat przyszłości Korony Kielce. Co dalej będzie z klubem, który musi odnaleźć się finansowo w I lidze? Padła propozycja zorganizowania spotkania wszystkich osób próbujących uratować kielecką ekipę przed upadkiem. Zupełnie niespodziewanie zadzwonił także kibic... Legii Warszawa. Zapraszamy do odsłuchu!