Cztery punkty po dwóch meczach to dorobek, który kibice Korony Kielce przed startem I ligi wzięliby w ciemno. O spotkaniu z GKS Jastrzębie, ale i o nadchodzących zmianach w klubie w audycji "To my Scyzory" rozmawiali Michał Siejak i Wiktor Lesiak. Zapraszamy do odsłuchu!