Wtorek był bardzo emocjonującym dniem wokół Korony Kielce. O echa Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy postanowiliśmy zapytać nowego członka Rady Nadzorczej Korony Kielce - Piotra Dulnika, rzecznika prezydenta miasta Kielce - Tomasza Porębskiego oraz kieleckiego radnego - Marcina Stępniewskiego. Nie zabrakło także głosów kibiców. Sporo merytoryki! Do odsłuchu zapraszają Michał Siejak i Wiktor Lesiak!